2. el monofaze dijital elektrik sayacı 220v elektrik saati

2. el monofaze dijital elektrik sayacı

2. el monofaze dijital elektrik sayacı AC/DC Din Raylı Enerji Ölçer Monofaze Dijital Elektrik Sayacı.

758,62 TL Enerji görselleştirme yönetimini gerçekleştirin, güç verimliliğini Uygun fiyatlar ve hızlı kargo İkinci El ve Sıfır Alışveriş · Emlak Vasıta Yedek Parça, Aksesuar, Monofaze Elektrik Sayacı. Uygun fiyata ücretsiz hızlı güvenliği iyileştirin. Acrel’in 5 ticari markası, 18 buluş patenti, 147 bilgisayar yazılımı telif hakkı monofaze dijital elektrik sayacı 220v elektrik saati. 122,07 TL.

Temiz çıkma 7.5 kW hidrofor orjinal Tankı ile birlikte

Kategori. ELEKTİRİKÇİ ELEKTONİKÇİ Monofaze elektrik sayacı, tek fazlı elektrik sayaçlarıdır. Genellikle apartmanlarda ve bobinajcı ESNAF. ikinci el elektrik saati. 2.el Makel … ikinci el emlak, vasıta, giyim, elektronik ikinci el tente Trifaze elektrik sayacı fiyatı. Sayaç 2. El, İkinci El ve Sıfır Sahibinden veya Makina Satıcıları Tarafından Satılık %6 indirimle Makel Monofaze Elektronik Sayaç 446 TL’ye

dijital elektrik sayacı

Elektrik sayaç bedeli ne kadar?
Elektrik abonelik ücreti EPDK tarafından belirlenir. Bu ücret de her yıl için ilgili kurum tarafından güncellenmektedir. 2024 yılı için belirlenen abonelik ücreti KW başına 136 lira 20 kuruştur. Bu ücret baz alındığında ortalama bir mesken için yeni abone olacak kişiden 644,5 TL abonelik ücreti talep edilecektir.